Kurumsal Kimlik Tasarımları


Katalog tasarımında kağıt kalitesi, baskı kalitesi gibi somut unsurların yanında tasarım çizgisininde büyük önem taşıdığının bilincinde olan müşterilerimize katalog tasarımlar hazırlamaktayız.İnternetten indirilmiş sadece logo vb standart değişikliklerin yapılarak hazırlanan katalog tasarımları tamamen çalışma alanımız dışındadır.

Katalog tasarımında tüm müşterilerimizin yazılı onayı alınıncaya dek tasarım çalışmalarını sürdürmeyi taahhüt etmekteyiz, bu taahhüt kolay olmayan ve sadece müşteri memnuniyetini kazanmak amacıyla sunduğumuz bir taahhütdür.

Katalog tasarımı, broşür tasarımı, kurumsal kimlik oluşturma gibi tüm tasarım işlerini kendi bünyesinde hazırlayan firmamız, katalog baskısı konusunda ise anlaşmalı olduğu yüksek teknolojiye sahip baskı tesislerinden destek almaktadır.

Dijital reklam ajansı seçildikten sonra doğru bilgilendirme ve gereken çalışma sonrası reklam tasarımlarınız hazırlanmış olacaktır. Muhtemelen size sunulacak reklam tasarımları üzerinden sizin yorumlarınız da alınarak gereken revize çalışmaları ile başarılı bir reklam tasarımı , reklam yayını sağlanacaktır. Genellikle dergi reklamını sadece bir sayfada iki tane resim ve adres telefon bilgisi yazmaktan ibaret olarak gören firmalar, reklam tasarımı için gereken özeni göstermezler.

Karvizit

Kartvizitler iyi bir pazarlama planının önemli parçalarından ve ilk adımlarından biridir. Aynı zamanda karşı tarafa, şirketiniz veya kişiliğiniz ile ilgili ip uçları veren, profesyonel ve şık bir şekilde sunulduğu vakit oldukça etkili bir ilk izlenim yaratma fırsatı sağlayan vazgeçilmez ürünlerdir.

Bilginin ve teknolojinin herkes tarafından kolayca ulaşılabildiği, farklılaşmanın tek yolunun tasarım olduğu günümüz dünyasında siz de bu işe kartvizitlerinizden başlayıp, şirketinizi, tarzınızı ve vizyonunuzu başkalarına daha iyi bir şekilde aktarabilirsiniz.

Eğer işinizi önemsiyor ve müşterilerinizde iyi bir etki bırakmak istiyorsanız, profesyonel tasarımcılarımız tarafından oluşturulmuş sade, şık ve algılanabilirliği yüksek kartvizit tasarımları arasından seçiminizi yapıp, tasarımınızı düzenleyip kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Tasarımı Neden Önemli?

Bir restorana girdiğinizde menüsünden, dekorasyonuna, logosundan, personelin tarzına kadar her detay bir bütünlük içindeyse o mekan zihninizde hem bir kimlik ve karakter kazanacak hem de bu yolla aklınızda kalacaktır. Size özel bir hizmet verildiği izlenimini başarıyla sunacaktır. Tüm bu bütünlük, o restoranı karnınızı doyurup, gelip geçtiğiniz bir yer olmaktan çıkarıp bir marka haline getirecektir. Söz konusu bütünlüğü yani kurumsal kimliği doğru kurgulamak bu nedenle çok önemlidir.